3 v 1 PROFI lymfodrenážní masáže s INFRA a EMS terapií

Tento přístroj umožňuje bezproblémové provádění několika masážních a kosmetických či terapeutických procedur současně, což znamená zároveň zvýšení efektivity i značnou úsporu času.

S kombinací hned tří špičkových technik lze pochopitelně rychle dosáhnout velmi výrazných a efektivních výsledků, o tom nemůže být nejmenších pochyb. Spojení klasické lymfodrenážní masáže s působením infračerveného ohřevu a navíc s možností využití nízkofrekvenčních elektrických pulsů (EMS) nabízí velmi široké spektrum působení na lidský organismus. Ať už se jedná o relaxaci a uvolnění namožených svalů nebo o snížení tělesné hmotnosti, případně o kosmetické působení s následným efektem zlepšení vlastností i vzhledu pleti,tento přístroj  je tou nejvhodnější volbou. Poradí si i s kombinováním zkrášlujících a ozdravných procedur skutečně dokonale, k tomu nabízí jako bonus navíc kvalitní detoxikaci organismu.

Ve spojení zdraví, psychické pohody a dokonalého vzhledu se skrývá to, po čem většina mužů a žen touží. S pomocí tohoto moderního přístroje  to ovšem není rozhodně nedosažitelný cíl, stačí jen pravidelně prováděným ozdravným a omlazujícím kůrám věnovat odpovídající pozornost. Používání přístroje umožní příjemnou relaxaci unavených a ochablých svalů, zlepšení vzhledu pokožky i v neposlední řadě snížení tělesné hmotnosti a odbourání tukových polštářků v kritických partiích. Díky urychlení krevního oběhu a tím podporovanému zlepšení tělesného metabolismu dochází navíc i k odstranění škodlivých a nežádoucích látek z těla prostřednictvím jejich vyloučení prostřednictvím lymfatického systému.

Je 20 komorových vaků málo nebo moc?

Jedná se o optimální počet, ačkoli nemusíte vždy využít všechny současně. Tyto komory jsou navrženy a uzpůsobeny tak, aby zvládly masáž i infračervený ohřev na pažích, nohách i v oblasti pasu ze všech stran. Nastavení tlakového vzduchu je plně regulovatelné, masážní proces spočívá v postupném nafukování a vyfukování vaků podle potřeby. Tak je prováděna povrchová i podkožní masáž na potřebných místech. To je ideální pro snížení množství podkožního tuku právě na požadovaných místech. Stejně tak i působení na nervová zakončení na nohách, pažích či v oblasti břicha může kromě podpory uvolňování a vylučování nežádoucího tuku působit pozitivně i na celkovou úlevu, obnovu svalstva a zároveň intenzívně napomáhat vylučování škodlivých látek, jejichž usazování v organismu se nelze nijak efektivně ubránit.

Co ještě přístroj umí?

Tento masážní přístroj nese právem označení „3 v 1“, protože nabízí i další účinné léčebné, kosmetické a masážní procedury. Například díky působení na lymfatický oběh dochází kromě podpory metabolismu (látkové výměny) i k mnohem rychlejšímu průběhu biochemických reakcí a k podpoře posílení celkové tělesné imunity, nehledě k lepšímu rozkládání a uvolňování tukových buněk, což následně vede k velmi žádoucímu snížení tělesné hmotnosti a zeštíhlení ve zvolených partiích. Hnětení svalstva a uvolňování tukových buněk spolu s masáží unavených svalů probíhá příjemnou, nenásilnou formou díky pozvolnému nafukování a vyfukování vzduchových vaků, tlak je možné plynule nastavit podle potřeby a regulovat ho i v průběhu masážní procedury. Infračervené paprsky přenášejí tepelnou energii, která dokáže značně ulevit unaveným svalům a přispět tak k žádoucí relaxaci příjemnou formou. Za zmínku rozhodně stojí i léčebný přínos, spočívající v podpoře přijímání nejrůznějších léků a preparátů, zlepšenému hojení popálenin a poškození pokožky i výrazný zklidňující efekt, jenž se projevuje také mnohem uvolněnějším a klidnějším spánkem.

Pro krásnou a hebkou pleť

Za povšimnutí rozhodně stojí i působení elektrických impulsů nervová zakončení v pokožce i pod ní, což příznivě stimuluje její regeneraci. Projevuje se to především v tom, že pokožka i podkožní svalstvo se napíná dochází k obnově buněk, pokožka je pružnější a kvalitnější, pleť získává skutečně zdravou barvu. Omlazující efekt působí i na vyhlazování vrásek a kožních záhybů, což je žádoucí i na stehnech, prsou a v oblasti břicha či podbřišku. Přístroj nabízí i několik variant pro aplikaci na paže, kdy může pomoci se snížením objemu tukových buněk a současně zpevnit i posílit svalstvo v horní části paží. Působí příznivě také při potlačování nastupující celulitidy nebo při léčbě popálenin a dalších poškození pokožky.